Bonusový program

Bonusový program představuje způsob poděkování za tvé nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíš na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 1 Kč = 1 Koruna Česká. Body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové body?

Bonusové body získáváš za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíš dostatek bonus bodů, můžeš je uplatnit v rámci svého dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupuješ, tím větší slevy můžeš získat. Bonusové body se ti přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 1 Kč = 1 Koruna Česká.

Můžu získat bonusové body i jinak?

Ano můžeš. Za registraci tě odměníme 25 Kč. Za přihlášení k odběru novinek máš od nás také 25 Kč. Celkem tedy 50 Kč = 50 Korun Českých.

Jak můžu bonusové body uplatnit?

Nasbírané body ti přináší slevy. Stav svých bodů můžeš vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíš stav bonusových bodů s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chceš-li uplatnit kupón, nebudeš mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do účtu se dozvíš bilanci svých bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, ber na vědomí, že počet tvých bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění svých bodů bude jejich počet okamžitě odečten z tvého bonus účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíš zakoupený produkt, tak zároveň vracíš získané bonusové body. Tvá bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost bonusových bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používej s předstihem a často! :)

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení