PS1 - Who Wants To Be A Millionaire Junior Edition

Dárek zdarma
199 Kč
Ohledně termínu dostupnosti nás prosím kontaktuj
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Máte na to, abyste se stali milionářem?Soutěžící je sám, čelí hostiteli. Cílem je odpovědět na 12 nebo 15 otázek "se čtyřmi možnostmi" za sebou bez jakékoliv chyby. Soutěžící může na odpověď na složité otázky použít 3 žolíků: 50:50, zavolání příteli a spýtanie se publika. Hra obsahuje hlavní charakteristické znaky této šou-ikonickou hudbu, televizor a fráze!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte na to, abyste se stali milionářem? Soutěžící je sám, čelí hostiteli. Cílem je odpovědět na 12 nebo 15 otázek "se čtyřmi možnostmi" za sebou bez jakékoliv chyby. Soutěžící může na odpověď na složité otázky použít 3 žolíků (nazývaných "záchranná lana"): 50:50, zavolání příteli a spýtanie se publika.

Hra obsahuje hlavní charakteristické znaky této šou-ikonickou hudbu, televizor a fráze! "Je to vaše poslední odpověď?" Výhrou her získáte nějaké odměny zvané neurony. Neurony umožní hráčům odemknout další balíčky otázek a dají se utratit v herním obchodě! Balíky dotazů obsahují expertní kategorie na témata popkultury, jako jsou televizní programy, Harry Potter, fotbal atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 1
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2001
Vydavatel: Buena Vista Games
Žánr: Logické
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: