Dárkový balíček her PS3 Grand Theft Auto (IV, V, Episodes From Liberty City)

32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Vánoční balení
1 499 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Rád si sedneš ke konzoli a zopakuješ si různé díly Grand Theft Auto od RockStar Games? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to Grand Theft Auto IV, V a Episodes From Liberty City.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rád si sedneš ke konzoli a zopakuješ si různé díly Grand Theft Auto od RockStar Games? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to Grand Theft Auto IV, V a Episodes From Liberty City.

GRAND THEFT AUTO IV
Co dnes znamená americký sen? Pro nově příchozího Nico Belice z Evropy je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratrance Romana je to vize, že mohou nalézt budoucnost v Liberty City, vstupní bráně do země příležitostí.

Jakmile se dostanou do dluhů a jsou vtaženi do zločineckého podsvětí právními podvody, zloději a sociopaty, zjistí, že se realita od jejich snu velmi liší. Uvědomí si, že žijí ve městě, které uctívá peníze a postavení, a je rájem na zemi pro ty, kteří je vlastní a živou noční můrou pro ty, kteří ne.

Rockstar vypustil do světa nový v pořadí třetí trailer z nejočekávanějších her roku 2008 - Grand Theft Auto IV. Do ulic Liberty City vstoupíte tudy. V GTAIV se dočkáte zcela nové úrovně hratelnosti. Budete sám svým pánem a jen na vás bude jestli něco pro někoho uděláte nebo ne. Zažijete tedy příběh v Liberty City na vlastní kůži i krk.

GRAND THEFT AUTO V
Grand Theft Auto V (GTA V) přináší ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození. 

VÁŠ PÍSEČEK
Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.

KAM OKO DOHLÉDNE
Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

GTA ONLINE
Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

 GRAND THEFT AUTO EPISODES FROM LIBERTY CITY
V prvním přídavku "The Lost and Damned" je hlavním hrdinou Johny Klebitz, šéf motocyklového gangu, který se dostane do konfliktu se svým právě propuštěným šéfem. Jízdy na motocyklu si dle očekávání užijete dosyta.

V druhém přídavku Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony se vžijeme do role Luise Lopeze, jenž je „poloviční chuligán a na plný úvazek asistent legendárního impresária nočního klubu Tonyho Prince aka. Gay Tonyho“. Těšit se můžeme na množství zbraní, potyček a špinavé práce.

Liberty City je zatím nejživějším světem z dílny Rockstaru. Noční život ostře kontrastuje s atmosférou bikerského Lost and Damned a zároveň nám dává řadu nových příležitostí po stránce hratelnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2008, 2009, 2013
Vydavatel: Rockstar Games
Žánr: Adventury, Akční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: