Dárkový balíček - Playstation 3, 500GB + 3 hry (NHL 13, 14, 15)

32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Vánoční balení
ZDARMAZDARMA
Přední 1
3 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 3 hrami ze světa NHL, energy drinkem a 32GB fleškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 3 hrami ze světa NHL, energy drinkem a 32GB fleškou.

PLAYSTATION 3:
Herní konzolePlaystation 3 (značeno také jako PS3) je v pořadí třetí konzole od společnosti Sony Computer Entertainment. Jedná se o nástupce konzole Playstation 2 a zařazuje se do rodiny herních konzolí PlayStation. Playstation 3 se zrodil v sedmé generaci konzolí a soupeří s konzolemi Xbox 360 od Microsoftu a Wii od Nintenda.

Hlavním rozdílemPlaystation 3 od předešlých konzolí PlayStation je jeho herní online služba PlayStation Network, která je v rozporu s politikou Sony u minulých verzí PlayStationů, kde nechávala čistě na vývojářích, jestli bude jejich hra podporovat hraní online.

NHL 13
NHL 13 přinese největší změnu v rámci série od zavedení systému ovládání Skill Stick v NHL 07. Nové systémy realistického bruslení True Performance Skating a umělé inteligence EA SPORTS Hockey I.Q. nabídnou herní zážitky přesně zachycující rychlost, kreativitu a taktiku hokejových zápasů NHL. Kromě toho NHL 13 rovněž nabídne sociálně propojené herní režimy GM Connected a NHL Moments Live, kde mohou hráči soutěžit mezi sebou a být v kontaktu s děním v reálném světě ledního hokeje.

NHL 14
EA SPORTS NHL®14 nabídne revoluční novinky, které prostřednictvím nejlepších dostupných technologií v rámci her značky EA SPORTS nabídne dosud nejvěrnější ztvárnění hokejové agresivity, rychlosti a techniky na současné generaci konzolí.

Herní koncept NHL® Collision Physics, vzniklý na základě technologie Player Impact Engine, známé ze série EA SPORTS FIFA, ti umožní zasahovat protihráče tvrdými hity s potenciálem změnit průběh zápasu. Zcela nový engine Enforcer pak nabídne možnost shodit rukavice a pustit se do bitky s využitím technologie pěstního souboje ze série Fight Night. Druhá generace enginu True Performance Skating opět zajistí skvělou úroveň rychlosti bruslení a jeho ovládání. Perfektní možnosti obcházení obránců umožní kličkování jedním dotekem (One-Touch Dekes). Kromě toho budou moci fanoušci prožít život hráče NHL ve výrazně přepracované kariéře v režimu Be a Pro Career, jenž byl rozšířen i o prvky z dění mimo ledovou plochu.

NHL 15
Zcela 
nový kolizní systém využívá reálnou fyziku a jakékoliv srážky hráčů nabírají zcela nový rozměr. I v nepřehledné skrumáži před brankou poznáš zcela bezpečně široký úsměv právě skórujícího útočníka. Tedy pokud mu zrovna kotouč nepřeskočí nastavenou čepel. I to se může v tomto ročníku stát. Ti šikovnější si však vychutnají nepřeberné možnosti v oblasti kličkování a různých narážeček v plné rychlosti. 

Díky novému partnerství s NBC Sports se ti dostane toho nejlepšího servisu, který bezezbytku odpovídá skutečnému televiznímu přenosu. Zahraj si hokej jako ze staré školy ve výročním režimu NHL 94 Anniversary, bojuj s vlastním týmem online v EA SPORTS Hockey League nebo si vybuduj vlastní tým snů v režimu Hockey Ultimate Team. NHL 15 přináší prostě ty nejlepší herní režimy své generace.

Balení obsahuje konzoli, joystick (v případě, že nemáme originální, přikládáme nové druhovýrobní), kabel pro joystick, kabel pro připojení do TV, zdrojový kabel a 3 hry - NHL 13, NHL 14, NHL 15.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: