PS4 - Far Cry 6, nová

Nové zboží
899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vítej na tropickém ostrově Yara, kde se diktátor Anton Castillo se svým synem Diegem snaží vrátit své zemi zpět zašlou slávu. Yara leží v srdci Karibiku jako tropický ráj zamrzlý v čase. Desítky let ekonomických sankcí národ zdevastovaly, takže je nyní zchudlý a rozdělený. Část Yařanů Antona slepě následuje, zbytek je ve jménu obnovy ráje podroben. Když Antonova brutalita přesáhne krajní mez, pohár trpělivosti přeteče a po celé zemi se rozhoří oheň vzpoury. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Far Cry 6 se ponoříš do chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydej se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – místní Yařan, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu. V boji využij arzenál jedinečných zbraní, vozidel a zvířecích společníků a staň v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.

Far Cry | Official Merchandise | Ubisoft Store - Page 2

BOJ ZA SVOBODU
Přidej se k revoluci proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho náctiletého syna Diega

BRAŇ SVOU ZEM
Vydej se na výpravu občana, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu a se stal partyzánským revolucionářem, který brání svou zem.

POZNEJ ZAJÍMAVÉ POSTAVY
Setkej se s nezapomenutelnými postavami, od bývalého špiona KGB až po jezevčíka, který je stejně roztomilý jako smrtící.

ROZERVANÁ YARA
Úplně poprvé v sérii Far Cry si užij rušné hlavní město: Esperanza. Svrhni Antona ze sídla moci tak, že zůstaneš v utajení, anebo se pustíš do otevřeného boje proti Antonově armádě na ulicích. Prozkoumej dosud to nejrozsáhlejší hřiště Far Cry a sjednoť revoluci v džunglích, na plážích a ve městech v celém ostrovním národu.

STAŇ SE PARTYZÁNEM
Skoč do chaotického partyzánského boje v srdci revoluce. Když má nepřítel početní i palebnou převahu, každý partyzán se musí stát jednomužnou armádou. Žádný partyzán by neměl být sám, a tak se spoj se zcela novým zvířecím společníkem, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 4
Stav: Nové
Jazyk: Angličtina
Titulky: Anglické
Rok vydání: 2021
Vydavatel: Ubisoft
Žánr: Adventury, Akční, FPS, Open world
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×