PS4 - Far Cry 6, nová

Akce Nové zboží Dárek zdarma
899 Kč –17 %
far cry 6 ps4 415906
899 Kč –17 % 749 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vítej na tropickém ostrově Yara, kde se diktátor Anton Castillo se svým synem Diegem snaží vrátit své zemi zpět zašlou slávu. Yara leží v srdci Karibiku jako tropický ráj zamrzlý v čase. Desítky let ekonomických sankcí národ zdevastovaly, takže je nyní zchudlý a rozdělený. Část Yařanů Antona slepě následuje, zbytek je ve jménu obnovy ráje podroben. Když Antonova brutalita přesáhne krajní mez, pohár trpělivosti přeteče a po celé zemi se rozhoří oheň vzpoury. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Far Cry 6 se ponoříš do chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydej se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – místní Yařan, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu. V boji využij arzenál jedinečných zbraní, vozidel a zvířecích společníků a staň v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.

Far Cry | Official Merchandise | Ubisoft Store - Page 2

BOJ ZA SVOBODU
Přidej se k revoluci proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho náctiletého syna Diega

BRAŇ SVOU ZEM
Vydej se na výpravu občana, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu a se stal partyzánským revolucionářem, který brání svou zem.

POZNEJ ZAJÍMAVÉ POSTAVY
Setkej se s nezapomenutelnými postavami, od bývalého špiona KGB až po jezevčíka, který je stejně roztomilý jako smrtící.

ROZERVANÁ YARA
Úplně poprvé v sérii Far Cry si užij rušné hlavní město: Esperanza. Svrhni Antona ze sídla moci tak, že zůstaneš v utajení, anebo se pustíš do otevřeného boje proti Antonově armádě na ulicích. Prozkoumej dosud to nejrozsáhlejší hřiště Far Cry a sjednoť revoluci v džunglích, na plážích a ve městech v celém ostrovním národu.

STAŇ SE PARTYZÁNEM
Skoč do chaotického partyzánského boje v srdci revoluce. Když má nepřítel početní i palebnou převahu, každý partyzán se musí stát jednomužnou armádou. Žádný partyzán by neměl být sám, a tak se spoj se zcela novým zvířecím společníkem, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 4
Stav: Nové
Jazyk: Angličtina
Titulky: Anglické
Rok vydání: 2021
Vydavatel: Ubisoft
Žánr: Adventury, Akční, FPS, Open world
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: