PS4 - FIFA 22, nová, česky

České titulky Nové zboží
1 099 Kč
Ohledně termínu dostupnosti nás prosím kontaktuj
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hra pro PS4 - Přichází nový ročník hvězdného fotbalového simulátoru EA SPORTS FIFA 22. Připrav se realističtější pohyby než kdykoli předtím! FIFA 22 přibližuje hru ještě více skutečnosti díky zásadnímu pokroku v oblasti hratelnosti a inovacím ve všech režimech. Powered by Football! Vychutnej si nejpopulárnější sport světa s autentičtějším pohybem celého týmu a revoluční hratelností, díky snímaní pohybů hrajících hráčů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další ročník – další vylepšený fotbalový zážitek. Vyběhněte ve hře FIFA 22 na travnatá hřiště celého světa a ukažte jim , jak se jejich nejoblíbenější míčová hra hraje. Čeká na vás pořádná porce změn, a to především v hratelnosti díky několika zcela přepracovaným mechanikám a reálné fyzice míče, která se inspirovala v datech z reálného světa. Bere v úvahu i takové drobnosti, jako jsou odpor či tření vzduchu, takže přihrávky, střely, hlavičky a výkopy budou odpovídat svým skutečným předlohám.

Kromě režimu Kariéra pro jednoho hráče se vrací i online režimy včetně oblíbeného FIFA Ultimate Team, jenž vám umožní vybudovat si vysněné družstvo a poměřit síly s ostatními hráči. Vybírejte z tisíců fotbalistů a bezpočtu způsobů, jakými si upravit klub na hřišti i mimo něj. Čekají na vás mnohé režimy – od sólového hraní Squad Battles, přes kooperativní zápasy, Online či Division Rivals, až po zápolení s těmi nejlepšími v ultimátním FUT Champions.

Některé prvky herního systému byly zcela přepracovány, což zásadním způsobem ovlivní jak dění na hřišti, tak vaši taktiku. Chování brankářů přináší novou úroveň inteligence na brankové čáře, takže lépe zastavují střely a chytřeji čtou hru vyplývající z vašeho pohybu tak, aby realisticky vyobrazili bleskové reflexy a rozhodování skutečných profesionálních gólmanů. Vylepšení doznala i fyzika míče a přibyla mechanika výbušný sprint, jež vám umožní mít přesnější kontrolu nad zrychlením jednotlivých hráčů při útoku i obraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 4
Stav: Nové
Jazyk: Angličtina
Titulky: České
Rok vydání: 2021
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×