PS Vita - Everybody's Golf, česky

Akce Česky Dárek zdarma
1 149 Kč –20 %
PS Vita - Everybody's Golf, česky
1 149 Kč –20 % 919 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hra EveryBody's Golf vás nenechá ani chvíli na pochybách, že je opravdovou novinkou pro konzoli PS Vita. Na první pohled upoutá dokonalými pohledy kamery, precizně zpracovanými greeny, jiskřivými jezírky a urovnanými bunkry. To vše zobrazí na špičkovém pětipalcové OLED obrazovce, která doslova vdechne hřištím život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra EveryBody's Golf vás nenechá ani chvíli na pochybách, že je opravdovou novinkou pro konzoli PS Vita. Na první pohled upoutá dokonalými pohledy kamery, precizně zpracovanými greeny, jiskřivými jezírky a urovnanými bunkry. To vše zobrazí na špičkovém pětipalcové OLED obrazovce, která doslova vdechne hřištím život. V Clubhouse na vás čeká široký seznam golfistů a kedíků, společně s obrovským množstvím speciálních holí a různých schopností.

Když se na hřišti připravujete k odpalu na jamku, můžete se rozhlédnout po okolí s využitím zadní kamery systém PS Vita. Stačí jednoduše poklepat na ikonu kamery a vstoupíte do Free režimu. V něm si prohlédnete veškeré nástrahy před odpalem a zjistíte, kde je strom, bunker, nebo skryté jezírko s vodou. Díky intuitivním ovládacím prvkům dotykové obrazovky a novému dynamickému systému nebudete dlouho čekat ani na svou první hole-in-one. Až si ovládání dokonale osvojíte, můžete si zahrát s přáteli v sítí PlayStation Network.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation Vita
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: