PS3 - Call of Duty Advanced Warfare Day Zero Edition

Dárek zdarma
299 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Call Of Duty Advanced Warfare Day Zero Edition se odehrává v blízké budoucnosti, v níž vojáci maximálně využívají technologické vymoženosti, ať už ve zbraních a nebo v taktice boje. Většina zemí už nemá vlastní armádu a bezpečnost řeší pomocí soukromých vojenských korporací. Jonathan Irons je zakladatel a prezident největší vojenské korporace na světě – ATLAS corporation, která je v pozadí celého příběhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Call Of Duty Advanced Warfare Day Zero Editionse odehrává v blízké budoucnosti, v níž vojáci maximálně využívají technologické vymoženosti, ať už ve zbraních a nebo v taktice boje. Většina zemí už nemá vlastní armádu a bezpečnost řeší pomocí soukromých vojenských korporací. Jonathan Irons je zakladatel a prezident největší vojenské korporace na světě – ATLAS corporation, která je v pozadí celého příběhu.

Vojáci v budoucnosti jsou vybaveni výkonným exoskeletem (brněním) EVOLVE, které vylepšuje vojáka ve všech aspektech boje, zvyšuje jejich odolnost, sílu a eliminuje potřebu specializace vojáků (známou z předchozích dílů Call of Duty). Tento mechanizmus nejen že tě informuje o dění na bojišti, ale umožní ti využívat superskoky, uchycení tam, kde by to normálně nebylo možné, maskování a díky biomechanice také neskutečnou sílu, vytrvalost a rychlost.

Hru vyvíjelo studio Sledgehammer Games (podíleli se např. na vývoji Modern Warfare 3) už od doby, kdy byly známy možnosti nových herních konzolí. Hra tě pošle na bojiště v budoucnosti, kde budeš využívat nejmodernější bojovou techniku a taktické prvky. Příběhem tě bude provázet herec Kevin Spacey, který si zahraje roli Jonathana Ironse.

Call of Duty:Advanced Warfare Day Zero Edition obsahuje nové zakázkové zbraně, pokročilejší arsenál a EM1 Kvantově řízenou energetickou zbraň.
Hra tě přenáší na bitevní pole budoucnosti, kde budeš  moci využít nové Hi-Tech zbraně a schopnosti. Vyzbrojí tě novými vozidly, vznášedly a drony. Můžeš si také vybrat mezi klasickou municí a energetickými zbraněmi. Exoskeleton poskytuje obrovské zvýšení síly a bezprecedentní taktickou svobodu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Activision
Žánr: Střílečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: