Dárkový balíček - Playstation 3, 500GB + 3 hry (NHL 10, 11, 12)

Akce 32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
ZDARMAZDARMA 3 999 Kč –10 %
Přední 1
3 999 Kč –10 % 3 599 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 3 hrami ze světa NHL, energy drinkem a 32GB fleškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 3 hrami ze světa NHL, energy drinkem a 32GB fleškou.

PLAYSTATION 3:
Herní konzolePlaystation 3 (značeno také jako PS3) je v pořadí třetí konzole od společnosti Sony Computer Entertainment. Jedná se o nástupce konzole Playstation 2 a zařazuje se do rodiny herních konzolí PlayStation. Playstation 3 se zrodil v sedmé generaci konzolí a soupeří s konzolemi Xbox 360 od Microsoftu a Wii od Nintenda.

Hlavním rozdílemPlaystation 3 od předešlých konzolí PlayStation je jeho herní online služba PlayStation Network, která je v rozporu s politikou Sony u minulých verzí PlayStationů, kde nechávala čistě na vývojářích, jestli bude jejich hra podporovat hraní online.

NHL 10
Inovovaný a fyzicky vylepšený hokej, s bitkami v pohledu z vlastních očí s více než 200 úpravami herního systému, jejichž cílem je ještě dokonaleji ztvárnit krásu a finesu hokejového umění a zajistit dosud nejautentičtější zpracování hokeje ve videohře. Hráči si mohou úmyslně například popustit puk, skórovat na kolenou nebo sklepnout puk ze vzduchu.

Přibyl také nový přesný systém přihrávek s rozsahem 360 stupňů, poskytující plnou kontrolu nad rychlostí a směrem pasů. Hráči mají možnost přihrávat o mantinel nebo posílat puky do prostoru pro najíždějící spoluhráče. Navíc jsou zde nové interaktivní masy diváků, doplňující jiskřivou atmosféru zápasů playoff točením ručníků nad hlavami, bušením do plexiskel a emotivními reakcemi na dění na ledě. Zkrátka nový ročník NHL má rozhodně co nabídnout.

NHL 11
Slavná herní série, která doposud nasbírala 22 cen pro "Nejlepší sportovní hru roku", letos slaví své 20. výročí a její další pokračování NHL 11 opět posouvá úroveň hokejové simulace směrem vzhůru.

Jádro NHL 11 letos tvoří zcela nový engine, zpracovávající údaje v reálném čase, díky němuž si můžeš vytvářet záznamy nejlepších okamžiků ze zápasů přímo v průběhu adrenalinového herního nasazení ve stylu NHL, kde duní tvrdé hity, lámou se hokejky a útočníci kličkují proklatě rychle.

Ať již začneš svou kariéru v Canadian Hockey League, podmaníš si rivaly v EA SPORTS Hockey League nebo se rozhodneš dát dohromady Hockey’s Ultimate Team, každý okamžik, strávený u NHL 11 ti přinese nezapomenutelné hokejové zážitky.

NHL 12
V tomto ročníku vývojáři vsadili na propracovanější hru tělem. Hra bere více v potaz tělesné předpoklady jednotlivých hráčů, s malým hráčem proto hůř skolíte obra a naopak. Byla vylepšena fyzika a hity celkově vypadají více realisticky. Novinkou je, že poprvé můžete hrát do těla i brankářům. Poprvé se ve hře dočkáte možnosti zápasu pod otevřeným nebem.

Systém přihrávek je opět o něco komplexnější a složitější. Novinka je možnost úpravy umělé inteligence vašich spoluhráčů i protihráčů. Tohle nejvíc asi hráč ocení v režimu Be a Pro. Be a Pro obsahuje nové úkoly typu: Příliš ztrácíte puk? Trenér vás nasměruje právě na tuhle činnost. Do konce je pár minut a vy musíte vstřelit branku? Trenér vám dá úkol to napravit, atd.. Za splnění úkolů pak získáte odměnu. S Be a Pro je úzce provázána další novinka - Be A Legend. Zde můžete hrát za jednoho z hokejových velikánů, jako je třeba Wayne Gretzky.

Balení obsahuje konzoli, joystick (v případě, že nemáme originální, přikládáme nové druhovýrobní), kabel pro joystick, kabel pro připojení do TV, zdrojový kabel a 3 hry - NHL 10, NHL 11, NHL 12, energy drink a 32GB flešku.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: