O nás

Psal se rok 2014 a kamarád si přál sehnat jednu legendární hru na Playstation 1, jelikož měl doma jen PS1 konzoli. Hra však byla v ČR absolutně nesehnatelná.
Blížily se jeho narozeniny a já jsem mu chtěl za každou cenu udělat radost!

Pátral jsem, našel jsem hru v zahraničí a tak jsem ji objednal. On byl nadšený, pochlubil se s tím svým kamarádům a ti udělali logickou věc - začali se na mě ve velkém obracet, zda bych jim mohl sehnat tu či onu hru.

A tak vlastně začal příběh našeho e-shopu PSko.cz.

Ke hrám na PS 1 postupně přibývaly hry i na novější typy konzolí, samotné konzole a další příslušenství. Naše nabídka se za roky provozování e-shopu rozšířila, stále se ale snažíme držet stejného modelu výběru her pro naše zákazníky: drtivou většinu her vybíráme kus po kusu - než ji koupíme, pořádně ji prohlédneme, jestli není poškozená nebo nekompletní.

Jde nám o maximální spokojenost našich zákazníků, kteří jsou srdcaři v "pskovém" světě a my chceme, aby si svoji srdcovou záležitost opravdu užili. Proto ani většinu her nekupujeme od dodavatelů ve velkých nákladech, ale raději vyhledáváme jednotlivé unikáty.

O osm let později od shánění oné legendární hry, která vše odstartovala, máme na e-shopu téměř 1000 různých produktů. A díky neustálému zájmu našich zákazníků další přibývají.

Baví nás každý den sledovat nejen nově přibývající hry v naší nabídce, ale hlavně dělat radost stejným nadšencům jako jsme my :). 

Jiří Thiele
zakladatel e-shopu psko.cz

Psko - Banner - O nas - 1400x200_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení