Dárkový balíček her PS3 NHL 13, 14 a 15

Akce 32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
999 Kč –10 %
Balíček Her PS3 NHL 13 15 1
999 Kč –10 % 899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jsi milovníkem hokeje a rád si zahraješ pořádnou hru na ledě? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to NHL 13, 14 a 15!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsi milovníkem hokeje a rád si zahraješ pořádnou hru na ledě? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to NHL 13, 14 a 15!

NHL 13
NHL 13 přinese největší změnu v rámci série od zavedení systému ovládání Skill Stick v NHL 07. Nové systémy realistického bruslení True Performance Skating a umělé inteligence EA SPORTS Hockey I.Q. nabídnou herní zážitky přesně zachycující rychlost, kreativitu a taktiku hokejových zápasů NHL. Kromě toho NHL 13 rovněž nabídne sociálně propojené herní režimy GM Connected a NHL Moments Live, kde mohou hráči soutěžit mezi sebou a být v kontaktu s děním v reálném světě ledního hokeje.

NHL 14
EA SPORTS NHL®14 nabídne revoluční novinky, které prostřednictvím nejlepších dostupných technologií v rámci her značky EA SPORTS nabídne dosud nejvěrnější ztvárnění hokejové agresivity, rychlosti a techniky na současné generaci konzolí.

Herní koncept NHL® Collision Physics, vzniklý na základě technologie Player Impact Engine, známé ze série EA SPORTS FIFA, ti umožní zasahovat protihráče tvrdými hity s potenciálem změnit průběh zápasu. Zcela nový engine Enforcer pak nabídne možnost shodit rukavice a pustit se do bitky s využitím technologie pěstního souboje ze série Fight Night. Druhá generace enginu True Performance Skating opět zajistí skvělou úroveň rychlosti bruslení a jeho ovládání. Perfektní možnosti obcházení obránců umožní kličkování jedním dotekem (One-Touch Dekes). Kromě toho budou moci fanoušci prožít život hráče NHL ve výrazně přepracované kariéře v režimu Be a Pro Career, jenž byl rozšířen i o prvky z dění mimo ledovou plochu.

NHL 15
Zcela nový kolizní systém využívá reálnou fyziku a jakékoliv srážky hráčů nabírají zcela nový rozměr. I v nepřehledné skrumáži před brankou poznáš zcela bezpečně široký úsměv právě skórujícího útočníka. Tedy pokud mu zrovna kotouč nepřeskočí nastavenou čepel. I to se může v tomto ročníku stát. Ti šikovnější si však vychutnají nepřeberné možnosti v oblasti kličkování a různých narážeček v plné rychlosti. 

Tvůrci si pro letošek nachystali jednu velkou parádu. Úchvatné grafické zpracování se totiž nově netýká jen samotných hráčů, ale také samotných hokejových arén. Do posledního puntíku se tak přenáší báječná atmosféra přímo do hry. Tu dále výrazně navyšuje přítomnost ostřílených borců na komentátorském stanovišti.

Díky novému partnerství s NBC Sports se ti dostane toho nejlepšího servisu, který bezezbytku odpovídá skutečnému televiznímu přenosu. Zahraj si hokej jako ze staré školy ve výročním režimu NHL 94 Anniversary, bojuj s vlastním týmem online v EA SPORTS Hockey League nebo si vybuduj vlastní tým snů v režimu Hockey Ultimate Team. NHL 15 přináší prostě ty nejlepší herní režimy své generace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2012-2014
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: