Dárkový balíček her PS3 Assassin's Creed

32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
1 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Znáš snad něco lepšího, než pustit se do hry jako neohrožený zabiják? Tak se ve světě PS3 staň členem Assassinů a prozkoumej 6 různých světů, ve kterých budeš bojovat nejen proti svým úhlavním nepřátelům, ale také budeš poznávat svět, do kterého se dostaneš. Proto neváhej a rozjeď to se šesti populárními hrami od Ubisoftu z kolekce Assassin's Creed a to - Assassin's Creed II, III, Black Flag, Revelation, Brotherhood a Rogue.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáš snad něco lepšího, než pustit se do hry jako neohrožený zabiják? Tak se ve světě PS3 staň členem Assassinů a prozkoumej 6 různých světů, ve kterých budeš bojovat nejen proti svým úhlavním nepřátelům, ale také budeš poznávat svět, do kterého se dostaneš. Proto neváhej a rozjeď to se šesti populárními hrami od Ubisoftu z kolekce Assassin's Creed a to - Assassin's Creed II, III, Black Flag, Revelation, Brotherhood a Rogue.

ASSASSIN'S CREED
Vstup do stínu historie a prozkoumej svět, kde se skvělé civilizace střetávají s tajemnými spiknutími. "Assassin's Creed" je epická dobrodružná hra, která tě zavádí do tajemného bratrstva asasínů během křížových výprav.

Skrývej se v plášti temnoty a ponoř se do dovedného světa Altaira Ibn-La'Ahada, mladého asasína s jedinečným darem k parkourovým pohybům. Přeskoč střechy středověkých měst, pliž se mezi davem a používej smrtící schopnosti k odhalení tajemství. Ocitneš se v krásně zrekonstruovaných historických městech jako Jeruzalém, Akkon nebo Damask, kde každá ulička, každý hrad a každý střechy přináší autentický dojem období. Při každém kroku narazíš na nádherné gotické katedrály, městská náměstí a labyrinty uliček plných nebezpečí.

Příběh hry Assassin's Creed je spletitým vyprávěním o zradě, odvaze a věčném boji mezi templáři a asasíny. Altairova cesta k odpuštění a spravedlnosti se stává nezabudnutelným dobrodružstvím, které ti ukáže, že každá akce má následky, a že cesta k osvobození vyžaduje oběti.

 
 

 

ASSASSIN'S CREED II
Hra je pokračováním úspěšného prvního dílu a posouvá hráče do renesanční Itálie. Hlavním protagonisou je Ezio Auditore da Firenze, mladý šlechtic, který se stává asasínem poté, co jeho rodina upadne do nemilosti.

Ezio prochází proměnou od rozmařilého mladíka k zkušenému a odhodlanému asasínovi, který se vydává na cestu pomsty a odhalení temných tajemství. Hráči prozkoumávají historická města jako Florencie, Benátky a Forlì, přičemž se pohybují ve volném světě plném dobrodružství, skrytých společenstev a historických postav.

Hra zdůrazňuje schopnosti skrytého pohybu, plížení se a boje, což hráčům umožňuje plnit různorodé mise a úkoly. Jeden z klíčových prvků "Assassin's Creed II" je používání zvláštního zařízení nazývaného Animus, které umožňuje přístup k genetickým vzpomínkám Ezia a jeho předků.

S vynikající grafikou, poutavým příběhem a rozmanitým herním prostředím se "Assassin's Creed II" stala jedním z nejvýznamnějších dílů v sérii a získala uznání za svou inovativnost a zábavný herní zážitek.

 

ASSASSIN'S CREED III
Tento díl posouvá sérii do období Americké revoluce. Hlavním protagonistou je Connor Kenway, poloviční Mohawk a poloviční Brit, který se stává asasínem v období bouřlivých událostí 18. století. Connorova osobní cesta směrem k svobodě a spravedlnosti v období války za nezávislost poskytuje poutavý a emocionálně nabitý příběh. "Assassin's Creed III" si získala pozornost díky svému historickému zasazení, dramatickému vyprávění a inovacím v herním designu.

Hra začíná v Americe, kde hráči prožívají dětství Connora a sledují jeho vstup do konfliktu mezi asasíny a templáři. Connorova cesta vede hráče skrz historické bitvy, jako je Bitva u Bunker Hill a ikonická místa, včetně koloniálních měst a divokých oblastí. Přináší nové prvky do hratelnosti, jako je lov, lov zvířat a námořní bitvy, což obohacuje zážitek o různorodé aktivity. Hra využívá i technologické vymoženosti a grafiku nové generace, což umocňuje realističnost a atmosféru té doby.

 

ASSASSIN'S CREED IV: BLACK FLAG
Tento díl hráče přenáší do Zlatého věku pirátství v Karibiku. Hlavním protagonistou je Edward Kenway, pirát a dobrodruh, který se stane nečekaným asasínem v konfliktu mezi asasíny a templáři. Vše začíná v roce 1715, kdy hráči ovládají Edwarda, kapitána lodi Jackdaw a prozkoumávají karibské ostrovy, vesnice a města. Kenway se stává klíčovou postavou v konfliktu o tajemný předmět známý jako Observatoř, který může změnit osud války mezi asasíny a templáři.

Black Flag je známý svým rozsáhlým námořním prostředím, které umožňuje hráčům osvobodit svou posádku, lovit poklady a účastnit se námořních bitev. Vzájemný vztah mezi pirátským životem a vnitřními boji Edwarda přidává do hry emocionální rozměr. Hra vyniká poutavým příběhem, vizuální krásou karibského prostředí, bohatým herním obsahem a přináší nové aspekty série "Assassin's Creed". "Black Flag" je často chválena za svůj zábavný mix mezi asasínskými intrikami a životem piráta v otevřeném světě.

 

ASSASSIN'S CREED REVELATION
Assassin's Creed: Revelations je epické dobrodružství, které propojuje minulost, přítomnost a budoucnost v jedinečném tanečním kruhu intrik, tajemství a hrdinství. Hráči se vracejí do bot mistra asasína Ezia Auditore da Firenze, jenž nyní putuje do očí pohádkového Istanbulu ve snaze odkrýt poslední záhadu svého předka, legendárního Altaira Ibn-La'Ahada.

V tomto šestém díle série "Assassin's Creed" hráči nejen ovládají Ezia, ale také skrze Animus nahlížejí do vzpomínek Desmond Milese, moderního asasína, který odhaluje vlastní vazby s minulými hrdiny. Hra rozšiřuje klíčové prvky série, jako jsou akrobatické manévry, plížení a boj a zároveň přináší nové inovace, včetně moci zvláštních brnění a odhalování tajemství pomocí Eziových schopností. "Revelations" není jen hrou, je to živým příběhem plným zvratů, který hráče vtáhne do světa plného nečekaných spojení a nevysvětlitelných osudů.

 

ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD
Assassin's Creed: Brotherhood je šípem přesně mířícím na srdce renesančního Říma, kde se mistrovský asasín Ezio Auditore da Firenze stává klíčovou postavou v boji proti temnému bratrstvu templářů. V tomto třetím díle série Assassin's Creed hráči seznámí s Eziovým dobrodružstvím, jak sklízí plody svých předchozích úspěchů. Po událostech v Assassin's Creed II se Ezio snaží obnovit sílu a slávu asasínů a postavit se v čele odporu proti mocnému templářskému řádu, který získává kontrolu nad Římem.

Hra nabízí otevřený svět, kde hráči mohou volně prozkoumávat slavná místa, plnit různorodé úkoly a rozvíjet své asasínské dovednosti. Nově zavedený systém Římského bratrstva umožňuje hráčům rekrutovat a vycvičit vlastní skupinu asasínů, kteří pak mohou být nasazeni v bojích, sabotážích a dalších úkolech. S vylepšenými bojovými mechanismy, skvělým příběhem, kde se prolínají minulost a přítomnost a atmosférou renesančního Říma přináší "Brotherhood" hru plnou intrik, vztahů a asasínské odvahy.

 

ASSASSIN'S CREED ROGUE
Assassin's Creed Rogue představuje temné obrácení pohledu na konflikt mezi asasíny a templáři. Ve hře zaujmeš roli Shay Patrick Cormaca, bývalého asasína, který se po tragických událostech obrací proti svým bývalým spojencům a přidává se na stranu templářů.

Hráči procestují chladné vody Severního Atlantiku a prozkoumají mrazivý arktický svět, kde Cormac hledá odvetu a snaží se zmařit plány asasínů. Hra přináší nový rozměr do série s tím, že hráči nyní okusí konflikt ze strany templářů. Rogue udržuje charakteristické prvky série Assassin's Creed, jako jsou klenuté budovy, akrobatický pohyb a tajemné příběhy, ale inovuje to novým pohledem na etické otázky a rozhodnutí postavená na morálních dilematech. Tato hra zvěčňuje bojový svět a dává hráčům příležitost prozkoumat temnější stránku věčného boje mezi světem asasínů a templářů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2009-2014
Vydavatel: Ubisoft
Žánr: Akční, Dobrodružné
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: