Dárkový balíček her PS3 NHL 10, 11 a 12

Akce 32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
999 Kč –10 %
Balíček Her PS3 NHL 10 12 1
999 Kč –10 % 899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jsi milovníkem hokeje a rád si zahraješ pořádnou hru na ledě? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to NHL 10, 11 a 12!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsi milovníkem hokeje a rád si zahraješ pořádnou hru na ledě? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to NHL 10, 11 a 12!

NHL 10
Inovovaný a fyzicky vylepšený hokej, s bitkami v pohledu z vlastních očí s více než 200 úpravami herního systému, jejichž cílem je ještě dokonaleji ztvárnit krásu a finesu hokejového umění a zajistit dosud nejautentičtější zpracování hokeje ve videohře. Hráči si mohou úmyslně například popustit puk, skórovat na kolenou nebo sklepnout puk ze vzduchu.

Přibyl také nový přesný systém přihrávek s rozsahem 360 stupňů, poskytující plnou kontrolu nad rychlostí a směrem pasů. Hráči mají možnost přihrávat o mantinel nebo posílat puky do prostoru pro najíždějící spoluhráče. Navíc jsou zde nové interaktivní masy diváků, doplňující jiskřivou atmosféru zápasů playoff točením ručníků nad hlavami, bušením do plexiskel a emotivními reakcemi na dění na ledě. Zkrátka nový ročník NHL má rozhodně co nabídnout.

NHL 11
Slavná herní série, která doposud nasbírala 22 cen pro "Nejlepší sportovní hru roku", letos slaví své 20. výročí a její další pokračování NHL 11 opět posouvá úroveň hokejové simulace směrem vzhůru.

Jádro NHL 11 letos tvoří zcela nový engine, zpracovávající údaje v reálném čase, díky němuž si můžeš vytvářet záznamy nejlepších okamžiků ze zápasů přímo v průběhu adrenalinového herního nasazení ve stylu NHL, kde duní tvrdé hity, lámou se hokejky a útočníci kličkují proklatě rychle.

Ať již začneš svou kariéru v Canadian Hockey League, podmaníš si rivaly v EA SPORTS Hockey League nebo se rozhodneš dát dohromady Hockey’s Ultimate Team, každý okamžik, strávený u NHL 11 ti přinese nezapomenutelné hokejové zážitky.

NHL 12
V tomto ročníku vývojáři vsadili na propracovanější hru tělem. Hra bere více v potaz tělesné předpoklady jednotlivých hráčů, s malým hráčem proto hůř skolíš obra a naopak. Byla vylepšena fyzika a hity celkově vypadají více realisticky. Novinkou je, že poprvé můžeš hrát do těla i brankářům. Poprvé se ve hře dočkáš možnosti zápasu pod otevřeným nebem.

Systém přihrávek je opět o něco komplexnější a složitější. Novinka je možnost úpravy umělé inteligence vašich spoluhráčů i protihráčů. Tohle nejvíc asi hráč ocení v režimu Be a Pro. Be a Pro obsahuje nové úkoly typu: Příliš ztrácíš puk? Trenér tě nasměruje právě na tuhle činnost. Do konce je pár minut a ty musíš vstřelit branku? Trenér ti dá úkol to napravit, atd.. Za splnění úkolů pak získáš odměnu. S Be a Pro je úzce provázána další novinka - Be A Legend. Zde můžeš hrát za jednoho z hokejových velikánů, jako je třeba Wayne Gretzky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2009-2011
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: