Dárkový balíček her PS3 FIFA 09-14

Akce 32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
1 299 Kč –30 %
Dárkový balíček her PS3 FIFA 9 14 1
1 299 Kč –30 % 909 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Rád se proběhneš na fotbalovém hřišti a zasadíš protihráčům co nejvíce gólů? Jsi milovníkem fotbalu? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to FIFA 09, 10, 11, 12, 13 a 14!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rád se proběhneš na fotbalovém hřišti a zasadíš protihráčům co nejvíce gólů? Jsi milovníkem fotbalu? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 3 a to FIFA 9, 10, 11, 12, 13 a 14!

FIFA 09
FIFA 09 představovala jednu z nejvýznamnějších kapitol ve vývoji fotbalových videoher. Tato hra se stala milníkem díky řadě inovativních prvků, které zlepšily celkový zážitek z virtuálního fotbalu. Také přinesla zdokonalený multiplayer, který umožňoval hráčům soutěžit online s ostatními po celém světě. Tato možnost rozšířila možnosti hraní a dodala hře nekonečnou škálu výzev a soupeřů.

Celkově lze říci, že FIFA 09 na PlayStation 3 přinesla revoluční změny do světa fotbalových videoher. Její inovace v oblasti animací, režimů hraní a online multiplayeru ji učinily nezapomenutelnou a zanechaly trvalý vliv na další vývoj fotbalových simulací.

FIFA 10
FIFA 10 pro PlayStation 3 pokračovala v úspěšné cestě, kterou zahájila její předchůdkyně, a přinesla do světa virtuálního fotbalu další úžasné inovace a vylepšení. Další významnou novinkou byl systém Personality+ pro hráče, který zdůrazňoval unikátní dovednosti a styl každého jednotlivce na hřišti. To znamenalo, že hvězdy jako Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo se chovaly na herním poli tak, jak bylo typické pro jejich skutečné protějšky. Tato autentičnost přidávala do hry další rozměr realismu a hráči se mohli těšit na to, že se jejich oblíbení fotbaloví hrdinové chovají stejně jako ve skutečnosti.

FIFA 11
FIFA 11 pro PlayStation 3 přinesla fotbalový zážitek na novou úroveň s inovacemi, které udělaly hru ještě realističtější. Nový systém Personality+ zajistil, že hráči se chovali na hřišti stejně jako jejich skutečníé vzory, a tím dodal hře autentičnost. Funkce Pro Passing zase zdůraznila důležitost precizního a taktického předávání míče, což otevřelo nové strategické možnosti pro hráče. FIFA 11 tak nadále posilovala svou pozici jako nepřekonatelný král fotbalových simulací na konzolích.

FIFA 12
FIFA 12 pro PlayStation 3 znamenala další krok vpřed v evoluci fotbalových videoher. S představením revolučního systému Player Impact Engine hráči zažívali realističtější kolize, které odrážely skutečné souboje na fotbalovém hřišti. Tato inovace přidala do hry nový rozměr fyziky a zdůraznila důležitost taktiky při střetech mezi hráči. Představil se také režim Impact Engine, který ovlivňoval vývoj zápasu na základě rozhodnutí hráčů a událostí na hřišti. Tato dynamika dávala hráčům pocit, že jejich akce měly skutečný vliv na průběh hry.

Celkově FIFA 12 na PlayStation 3 zanechala dojem hry, která nejen nabídla vzrušující fotbalový zážitek, ale také představila inovace, které formovaly budoucnost fotbalových simulací.

FIFA 13
FIFA 13 přinesla do světa fotbalových videoher revoluční změny, které zvýšily intenzitu a emocionalitu každého zápasu. S představením systému First Touch Control hráči prožívali autentické okamžiky, kdy hráči přijímali míč s různými částmi těla, což přidávalo do hry nový rozměr realismu. Režimy kariéry byly dále rozšířeny s představením Football Clubu, který umožňoval hráčům spojit své úspěchy v jednom režimu s celosvětovou komunitou. To vytvořilo novou dimenzi konkurence a spolupráce mezi hráči po celém světě.

FIFA 13 na PlayStation 3 se tak stala nejen vysoce realistickou simulací fotbalu, ale také interaktivním světem, kde se hráči mohli propojit, trénovat a soutěžit ve světě virtuálního fotbalu.

 

FIFA 14
FIFA 14 pro PlayStation 3 představila revoluční změny v herním systému, které zdůraznily fyziku míče a poskytly hráčům nový stupeň kontroly nad každým pasem, střelou a driblingem. S představením systému Pure Shot hráči mohli zažívat větší variabilitu a realismus ve způsobu, jakým hráči střílejí na bránu, s reálnými pohyby a technikou, která odpovídala skutečným fotbalovým hvězdám. Režim Living Worlds přidal do hry dynamiku, kdy okolní události, jako jsou výsledky ostatních zápasů, ovlivňovaly atmosféru a tlak v každém zápase. To vytvářelo dojem, že hráči jsou součástí živého fotbalového světa s neustále se měnícími podmínkami.

FIFA 14 na PlayStation 3 tak představovala komplexní a dynamický fotbalový svět, kde hráči nejen kontrolovali své oblíbené týmy, ale také se ponořili do atmosféry živých a neustále se vyvíjejících fotbalových příběhů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2008-2013
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: