PS3 - NHL 12, česky

Akce Česky Dárek zdarma
499 Kč –10 %
PS3 NHL 12, česky 1
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
Možnosti doručení

V tomto ročníku vývojáři vsadili na propracovanější hru tělem. Hra bere více v potaz tělesné předpoklady jednotlivých hráčů, s malým hráčem proto hůř skolíš obra a naopak. Byla vylepšena fyzika a hity celkově vypadají více realisticky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tomto ročníku vývojáři vsadili na propracovanější hru tělem. Hra bere více v potaz tělesné předpoklady jednotlivých hráčů, s malým hráčem proto hůř skolíš obra a naopak. Byla vylepšena fyzika a hity celkově vypadají více realisticky. Novinkou je, že poprvé můžeš dát do těla i brankářům. Poprvé se ve hře dočkáš možnosti zápasu pod otevřeným nebem.

Systém přihrávek je opět o něco komplexnější a složitější. Novinka je možnost úpravy umělé inteligence tvých spoluhráčů i protihráčů. Tohle nejvíc asi oceníš v režimu Be a Pro. Be a Pro obsahuje nové úkoly typu: Příliš ztrácíš puk? Trenér tě nasměruje právě na tuhle činnost. Do konce je pár minut a ty musíš vstřelit branku? Trenér ti dá úkol to napravit, atd.. Za splnění úkolů pak získáš odměnu. S Be a Pro je úzce provázána další novinka - Be A Legend. Zde můžeš hrát za jednoho z hokejových velikánů, jako je třeba Wayne Gretzky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Přebal: Čeština
Titulky: Čeština
Dabing: Angličtina
Rok vydání: 2011
Vydavatel: EA Sports
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: