Dárkový balíček her PS2 FIFA Football (2002-2005)

Akce 32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
999 Kč –10 %
Balíček Her PS2 FIFA 1
999 Kč –10 % 899 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jsi milovníkem FIFA Football a rád si zahraješ všechny jejich generace a druhy? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 2 a to FIFA Football 2002, 2003, 2004 a 2005.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsi milovníkem FIFA Football a rád si zahraješ všechny jejich generace a druhy? Pak je tento balíček přesně pro tebe! Využij této skvělé šance a pořiď si Balíček her pro Playstation 2 a to FIFA Football 2002, 2003, 2004 a 2005.

FIFA FOOTBALL 2002
FIFA 2002 na PS2 je zpět a je nabitý funkcemi, které jistě potěší hráče a fotbalové fanoušky z celého světa. Díky zcela novému „otevřenému průchodu“ máš větší kontrolu a přesnost než kdykoli předtím. Najdi průlom dopředu s perfektní 40-yardovou koulí do otevřeného prostoru, zahanbi nejpřísnější obranu s vychytralým jedním twosem, nebo oklamej každého brankáře se speciálními triky.

FIFA 2002 dává hráčům na výběr více než z 75. licencovaných národních týmů a 16. licencovaných lig, včetně anglické Premier League, německé Bundesligy, španělské Premier League, francouzské LNF a Major League Soccer. Lokalizovaný komentář poskytuje legendární komentátor John Motson a renomovaná fotbalová hvězda Andy Gray.

FIFA FOOTBALL 2003
Nejúspěšnější série fotbalových her s oficiální licencí FIFA má další pokračování. FIFA Football 2003 od EA SPORTS se soustředí na základní principy kopané a přináší autentický zážitek ze skutečného sportu podpořený novým herním enginem.

Jedinečná hratelnost, nový systém umělé inteligence hráčů, která vychází z týmové hry, taktiky a z vlastností jednotlivého fotbalisty.
Naprostá kontrola nad míčem - nový systém ovládání míče, přináší více možností a ještě realističtější zážitek.
Totální autenticita - všichni známí fotbalisté vypadají a chovají se jako ve skutečnosti. 
Klubový šampionát obsahující 18 nejlepších evropských týmů, včetně jejich hvězd, stadionů, statistik a fanoušků. 
Zápasy v televizním stylu - přehled nejlepších momentů během poločasu a na konci zápasu dává hře jedinečný spád.

FIFA FOOTBALL 2004
Pro příznivce fotbalu letos Electronics Arts připravili nový FIFA Football 2004. Hra obsahuje nový herní mód kariéry, jenž ti umožní doprovázet tvůj fotbalový tým od samých počátků až k vrcholu jeho slávy. Pokud ti navíc tvoji bližní jako soupeři už nebudou stačit, můžeš se připojit online k EA Sports a zkusit se zapojit do různých turnajů a utkání, a to ať už si pořídíš verzi pro PC nebo pro PS2.

FIFA 2004 vznikala v dílnách kanadského studia společnosti Electronics Arts. Těšit se můžeš na řadu vylepšení nejen po stránce grafické, ale také po stránce hratelnosti. Jako nové animace, rozšířená databáze a ovládací prvky a podstatně vylepšené prostředí (malé i velké stadiony), včetně různých efektů počasí. Nové úhly kamer by ti měly poskytnout mnohem lepší výhled na hru. Větší autenticitu titulu dodávají i zasvěcené komentáře. FIFA 2004 obsahuje více než 500 oficiálních licencí, zahrnujíc 16 lig, 350 týmů a 10 tisíc hráčů.

FIFA FOOTBALL 2005
Skvělí fotbaloví hráči potřebují mít cit pro míč a vynikající pohyb na hřišti. To samé se nyní dostane i hráčům fotbalové série FIFA. Hra používá nový pohybový systém, díky kterému můžeš ovlivňovat pohyb nejen hráče s míčem ale i dalších.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2001-2004
Vydavatel: EA Sports, Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: