PS3 - FIFA 18 Legacy Edition, česky

Česky Dárek zdarma
999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Populární hra EA Games FIFA 18 Legacy pro herní konzoli PS3 vám přináší virtuální zážitek s autentickými fotbalisty a atmosférou jako na skutečném stadionu. Hra disponuje novou technologií Real Player Motion spolu s novým systémem animace, která má na svědomí špičkovou úroveň odezvy a hráčské osobnosti, díky čemuž se hráči chovají a pohybují jako v reálném světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Populární hra EA Games FIFA 18 Legacy pro herní konzoli PS3 vám přináší virtuální zážitek s autentickými fotbalisty a atmosférou jako na skutečném stadionu. Hra disponuje novou technologií Real Player Motion spolu s novým systémem animace, která má na svědomí špičkovou úroveň odezvy a hráčské osobnosti, díky čemuž se hráči chovají a pohybují jako v reálném světě. Na autenticitě hry přidává stupňování atmosféry, transparenty klubů, smetí na hřišti, pohyb slunce či změna kvality trávníku. Sportovní hra EA Games FIFA 18 Legacy je vhodná pro všechny nadšence fotbalu ve věku 3+.

EA GAMES FIFA 18 Legacy vám dá přesto, že je to jen virtuální hra pocítit atmosféru jako na skutečném stadionu. O to, abyste vžili do hry a měli pocit, že právě vy jste skutečným hráčem přímo na hřišti se postarají detaily, jako například reálný pohyb slunce na obloze, změna kvality trávníku během běhu, stupňování atmosféry či transparenty. Diváci na stadionu s vámi budou prožívat každý váš útok, skóre či gól. Možná právě EA GAMES FIFA 18 Legacy vám umožní prožít váš nesplněný sen o vaší fotbalové kariéře.

EA GAMES FIFA 18 Legacy disponuje novým systémem animace, která vám pomůže okamžitě proniknout do děje hry. Díky rychlé odezvě jsou pohyby hráčů plynuleji. Prostřednictvím technologie Real Player Motion si můžete na obrazovce vychutnat všechny věrné pohyby vašich oblíbených hráčů. EA GAMES FIFA 18 Ronaldo je doplněna o 6 archetypů, jejichž představují celosvětově uznávání hráči, jako jsou Ronaldo, Robben či Sterling. Hra je vylepšená o jejich hráčské styly, které jsou pro každého z nich specifické a výjimečné.

Zabraňte soupeři proniknout na vaši polovinu. Rychlé obranné reakce obránců, otočky a dribling přinesou více útočných akcí. Měňte pomalé vedení míče na rychlé nebo naopak. Využijte talent hráčů a jejich herní mistrovství ovládání a zpracování hry. Rychlostní animace umožní hru zrýchlyť i zpomalit, a tak překvapit vašich protivníků.

EA GAMES FIFA 18 Legacy vám dává příležitost k tomu, abyste jste dosáhli kýžené góly za mnohem dramatičtějších okolností. O vše se postarají povahové rysy hráčů, díky kterým se v kritických momentech mohou stát skutečnými hrdiny. Ovládání centrovaných míčů vytváří více příležitostí na to, abyste dali gól. Vyberte si dlouhé přihrávky přímo před bránu, vysoké oblouky nebo center ve stoje a proměňte vaši šanci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Přebal: Čeština
Titulky: Angličtina
Dabing: Angličtina
Rok vydání: 2017
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: