PS1 - Colin McRae Rally 2.0 a No Fear Downhill Mountain Biking

Akce Dárek zdarma
1 199 Kč –20 %
PS1 - Colin McRae Rally 2.0 a No Fear Downhill Mountain Biking
1 199 Kč –20 % 959 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Disk obsahuje 2 plné tituly - Colin McRae Rally 2.0 a No Fear Downhill Mountain Biking pro konzole Sony PlayStation X.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLIN MCRAE RALLY 2.0
Svět řízení rally je zajímavý. Pořiďte si auto, které je prakticky stejné jako běžné silniční vozidlo, a potom jeďte co nejrychleji po polní cestě a v podstatě terénem, ​​ke kterému by auto nešlo. Zní to jako zábava. Colin McRae Rally 2.0 od Codemasters se snaží znovu vytvořit ten smysl pro rally hru.

Dvanáct různých vozů a více než 80 nových tratí rally v osmi zemích, z nichž si budete moci vybírat, vás bude zaměstnávat na hodně dlouho. Pokud i to neuspokojí, je tu hra pro více hráčů, kde budete mít možnost závodit až se šesti lidmi ve scénáři tag-team.

Colin McRae Rally 2.0 posouvá původní Colin McRae Rally o kus dál. Vylepšená grafika a lepší, realističtější hratelnost umožnily této hře být mezi velikány, pokud jde o kvalitní řízení rally. Pokud jste fanouškem rally, pak se vyplatí investovat.

NO FEAR DOWNHILL MOUNTAIN BIKING
Síla pedálu se setkává s polygony v tomto cyklistickém zážitku. Nejen další závodní hra, tento titul úspěšně vystihuje podstatu a styl závodů horských kol.


V nabídce jsou doprovázeny kytary a suprová grafika, díky které máte náladu na adrenalinovou akci. Jakmile narazíte na svah, okamžitě se setkáte s vysokorychlostními hrubými a prudkými závody s obrovskými skoky a rozmanitým terénem. Od říčních koryt po strmé městské silnice je No Fear Downhill Mountain Bike Racing plná náročných závodních prostředí.

K dispozici je šest jezdců, z nichž každý má vychloubavou osobnost a různé silné stránky. Vylepšení, jako jsou lehčí rámy nebo lepší pneumatiky, se udělují po porážce tří samostatných protivníků na každé trati.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 1
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2002
Vydavatel: Codemasters
Žánr: Závodní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: