PS3 - 2014 FIFA World Cup Brazil

Akce Dárek zdarma
449 Kč –30 %
PS3 - 2014 FIFA World Cup Brazil
449 Kč –30 % 314 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nejhlubší turnajový mód v historii EA Sports. Vyberte si 203 národních týmů schválených FIFA a hrajte až s 32 hráči současně lokálně v kvalifikačních zápasech a dostaňte se do skupin v 2014 FIFA World Cup Brazil. Kapitán svého národa. Užijte si opět jeden z nejslavnějších FIFA módů všech dob.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začínejte od úplného dna a bojujte ze všech sil v kvalifikačních zápasech až po FIFA World Cup. Díky novým úpravám je mód vhodný i pro nové hráče. Cesta do Rio de Janeiro (online). Hráči postupují po mapě 12 brazilských tento počet míst na licencovaných a autentických stadionech. Zasoutěžte si v Online soubojích s kterýmkoli z 203 týmů a postupujte, zůstávejte ve městě, nebo buďte přeřazení. Vyhrajte poslední z 12 zápasů, abyste vyzvedli na FIFA World Cup Trophy v Estadio do Maracana v Riu.

V titulu 2014 FIFA World Cup Brazil™ se také vrací jeden z nejúspěšnějších režimů série FIFA všech dob. Začnete úplně od píky s cílem propracovat se sestavou a úspěšně provést reprezentaci své země kvalifikací až na mistrovství světa. Zcela nový systém automatické poziční hry zpřístupňuje tento režim i pro začínající hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: