PS2 - Arcade Action 30 Games

Akce Dárek zdarma
1 199 Kč –30 %
PS2 - Arcade Action 30 Games
1 199 Kč –30 % 839 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jedinečný komplet tří desítek arkádových titulů. Hry které se proháněli na displejích prvních DI-GI herních zařízení, na jednom jediném disku a navíc v novém grafickém kabátě. Arcade Action 30 Games vám nabízí hru jak pro jednoho, tak pro dva hráče. Těšit se můžete na klasické tituly jako Stone Keeper, Helicopter Ride, Football Springs, Airport, One Touch, Total Wipeout a mnoho dalších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný komplet tří desítek arkádových titulů. Hry které se proháněli na displejích prvních DI-GI herních zařízení, na jednom jediném disku a navíc v novém grafickém kabátě. Arcade Action 30 Games vám nabízí hru jak pro jednoho, tak pro dva hráče. Těšit se můžete na klasické tituly jako Stone Keeper, Helicopter Ride, Football Springs, Airport, One Touch, Total Wipeout a mnoho dalších.

Kompletní seznam titulů:
3D Puzzle, Airport Cargo, Barbarian Invasion, Black Box, Boa's Maze, Bombs & Booms, Cannon Battles, Emptiness, Football Spring, Gates & Magic, Golf Master, Gravitational Attack, Helicopter Ride, Hills & Holes, Hockey, Image Maker, Mind the Numbers, One Touch, Rail Dreams, Sea Battle, Snapper, Space Rebels, Sphetrix, Steps, Stone Keeper, The Catchers, The Wall, Total Wipeout, Vacuum Cleaners, Wisdom Seekers

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2004
Vydavatel: SG Diffusion
Žánr: Akční, Plošinovky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: