PS3 - Battlefield Hardline

Akce Dárek zdarma
599 Kč –30 %
PS3 - Battlefield Hardline
599 Kč –30 % 419 Kč
Skladem
Možnosti doručení

V Battlefield Hardline si vyberete, zda budete hrát za zločince nebo policajty a budete dělat dobrá a špatná rozhodnutí, protože ne vždy je zcela jasné, co je správné a co špatné. Hardline Battlefield vám přináší příběh plný emocí, inspirovaným světem zločinu a dramaty viděnými denně v TV zprávách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herní série Battlefield, oblíbená na poli multiplayerových stříleček, se přesouvá do města, mezi policajty a zločince. V Battlefield Hardline si vyberete, zda budete hrát za zločince nebo policajty a budete dělat dobrá a špatná rozhodnutí, protože ne vždy je zcela jasné, co je správné a co špatné. Hardline Battlefield vám přináší příběh plný emocí, inspirovaným světem zločinu a dramaty viděnými denně v TV zprávách. 

V režimu pro jednoho hráče si zahrajete za mladého kriminalistu, vydávajícím se do soukromé války, s cílem pomstít se za zradu bývalým kolegům. Bude to destrukce centra města, vyhoďte do vzduchu bankovní trezor, proměňte autosalón v LA v trosky nebo vystřílejte pěstírnu konopí schovanou v podzemí. Pestré a moderní městské lokality jsou sexy a především umožňují rozsáhlou destrukci.

K tomu budete mít k dispozici obrovský arzenál vybavení a zbraní, prvoplánově určených armádě.
Příběh hry Battlefield Hardline pro Xbox je zkombinován s intenzivním multiplayerem, dobře známého ze série Battlefield. V multiplayerových režimech vás čekají takové akce, jako například Rescue (záchrana), kdy vaším úkolem bude chytat kriminálníky a zachraňovat rukojmí, nebo Heist (Loupež), kdy budete vylupovat sejfy. Záleží na tom, na kterou stranu zákona se přikloníte. Akce v Battlefield Hardline je rychlá, zběsilá také díky hře v dopravních prostředcích, pozemních i vzdušných.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Střílečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: