PS3 - Resident Evil Operation Raccoon City

799 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zbrusu nový díl série, ve kterém se vžijeme do kůže nepřátel - bezpečnostní složky společnosti Umbrella. Našim úkolem bude ničit důkazy proti firmě, nahánět nakažené lidi a zabíjet hrdiny série, do jejichž bot jsme se nespočetněkrát obuli v minulosti. Tentokrát speciálně v kooperativním módu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Operation Raccoon City od Capcomu , opouští systém sólových misí. Tady jste v týmu a jako tým musíte i postupovat. Ve hře dostanete možnost si vybrat. Hrajte za specializovaný tým společnosti Umbrella Corporation, zlikvidujte důkazy o jejích aktivitách v Racoon City a následně předejte dostupná data vedoucímu společnosti. NEBO hrajte za ty "dobré" a naopak potopte společnost Umbrella a předejte všechny důkazy policii. Vybrat si můžete ze dvou týmů a společně s přáteli nakouknout do příběhu, jenž se odehrává v pozadí Resident Evil 2 a Resident Evil 3.

Vše se zaměřuje na jednotlivé hrdiny, kteří jsou hratelnými postavami v této hře. Všichni jsou dostupní v herním režimu Heroes, což znamená team deathmatch o osmi lidech, kde se proti sobě postavíte v týmech po čtyřech. Na jedné straně jsou hrdinové - Leon S. Kennedy, Claire Redfield, Carlos Oliveira, a Jill Valentine. A na druhé pak padouši - Hunk, Nicholai Ginovaef, Lone Wolf, Ada Wong.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2012
Vydavatel: Capcom
Žánr: Horror, Survival
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×