Dárkový balíček - Playstation 3, 500GB + 2 hry (GTA V, Gran Turismo 5)

32GB flash disk v hodnotě 200 Kč Dárek zdarma Dárkové balení
ZDARMAZDARMA
PS3 + GTA V a GT 5 2
3 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 2 legendárními hrami, energy drinkem a 32GB fleškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potěš sebe nebo své blízké dárkovým balíčkem Playstation 3 s kompletní výbavou, 2 legendárními hrami, energy drinkem a 32GB fleškou.

PLAYSTATION 3:
Herní konzole Playstation 3 (značeno také jako PS3) je v pořadí třetí konzole od společnosti Sony Computer Entertainment. Jedná se o nástupce konzole Playstation 2 a zařazuje se do rodiny herních konzolí PlayStation. Playstation 3 se zrodil v sedmé generaci konzolí a soupeří s konzolemi Xbox 360 od Microsoftu a Wii od Nintenda.

Hlavním rozdílemPlaystation 3 od předešlých konzolí PlayStation je jeho herní online služba PlayStation Network, která je v rozporu s politikou Sony u minulých verzí PlayStationů, kde nechávala čistě na vývojářích, jestli bude jejich hra podporovat hraní online.

GRAND THEFT AUTO V
Grand Theft Auto V (GTA V) přináší ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození. 

TVŮJ PÍSEČEK
Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.

KAM OKO DOHLÉDNE
Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

GTA ONLINE
Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávej obrovský svět nebo stoupej po žebříčku zločinců. Spoj se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupuj nemovitosti, auta a vylepšení tvé postavy, také se můžeš utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

GRAN TURISMO 5
Opravdový řidičský simulátor na PlayStation 3 přináší dokonalou krásu obrazu a nezaměnitelné realistické pojetí řízení. Více než 950 naleštěných bouráků, od rodinných sedanů až po řvoucí supersportovní speciály renomovaných výrobců, jako jsou Ferrari, Lamborghini a Bugatti.

Více než 20 krásných lokací a více než 70 tratí, které čekají na nejlepší řidiče. Bezkonkurenční realističnost řízení a zcela do detailu propracovaná grafika ti umožní zakusit pocit opravdových závodů z klidu tvého domova. V sériích opět najdeš režimy jako GT Mode, Arcade Mode (kariéra) a License Test (řidičák) a nyní navíc můžeš zkusit závody série NASCAR a WRC rallye. Bojuj na světové scéně ve vylepšených on-line režimech hry více hráčů.

Balení obsahuje konzoli, joystick (v případě, že nemáme originální, přikládáme nové druhovýrobní), kabel pro joystick, kabel pro připojení do TV, zdrojový kabel a 2 hry - Grand Theft Auto V a Gran Turismo 5.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: