PS1 - Tony Hawk's Pro Skater 2

Dárek zdarma
1 499 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tony Hawk's Pro Skater 2 používá stejný herní engine jako jeho předchůdce, zatímco vylepšuje grafiku a hratelnost, zejména se zavedením příruček a peněžních odměn. Hra se odehrává v trojrozměrném městském prostředí prostoupeném atmosférou rockové a hip-hopové hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tony Hawk's Pro Skater 2 používá stejný herní engine jako jeho předchůdce, zatímco vylepšuje grafiku a hratelnost, zejména se zavedením příruček a peněžních odměn. Hra se odehrává v trojrozměrném městském prostředí prostoupeném atmosférou rockové a hip-hopové hudby. Hráč přebírá kontrolu nad celou řadou slavných skateboardistů a provádí skateboardingové triky nebo sbírá určité objekty.

Hra nabízí několik způsobů hraní, včetně režimu kariéry, ve kterém hráč musí dokončit cíle a rozvíjet atributy své postavy s vydělávanými zisky, režim volného hraní, ve kterém může hráč bruslit bez jakéhokoli daného cíle, režim pro více hráčů, který obsahuje řadu konkurenčních her a editor úrovní, který umožňuje hráči vytvářet přizpůsobené úrovně.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 1
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2000
Vydavatel: Activision
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: