PS3 - Ape Escape

999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Ape Escape je dílem japonského studia společnosti Worldwide Studios a přináší dokonalou směs pestré akce, ohromného opičího humoru a mnoha nových funkcí pro PlayStation 3 – včetně plné kompatibility s pohybovým ovladačem PlayStation Move.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ape Escape je dílem japonského studia společnosti Worldwide Studios a přináší dokonalou směs pestré akce, ohromného opičího humoru a mnoha nových funkcí pro PS3 – včetně plné kompatibility s pohybovým ovladačem PlayStation Move.

Přestaňte dělat opičky a připravte se na pořádnou opičárnu v zábavném dobrodružství pro každého – od malých nezbedných opiček až po staré ostřílené opice! Ve hře Ape Escape se kmen drzých vesmírných opic rozhodne obsadit planetu Zemi – a vy je musíte všechny pochytat a zachránit svět!

Skákejte z jedné bláznivé oblasti do druhé v 15 úrovních opičího šílenství a najděte krále zlomyslných primátů, Spectera. Sledujte, jak se ovladač PlayStation Move změní na množství nástrojů, které vám pomohou chytit ty zběsilé opice - od sítě na opice, přes prak a mucholapky na opice až po super zbraně, jako Banana Zapper a Ape Vacuum.

Vaše nové hračičky můžete využít ve dvou druzích her – ubraňte se opicím v bojích režimu Chase nebo ochraňte svoje banány před ukradením v rychlém akčním režimu s názvem Capture.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Akční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×