PS3 - God of War Collection Volume 2

Akce Dárek zdarma
ZDARMAZDARMA 3 499 Kč –20 %
PS3 - God of War Collection Volume 2
3 499 Kč –20 % 2 799 Kč
Skladem
Možnosti doručení

God of War: Origins je kolekce her z konzole PSP, které jsou přepracovány do HD grafického kabátu konzole PlayStation 3, kde nebude chybět podpora trofejí, analogových páček, 3D vyobrazení a mnoho dalšího. God of War: Chains of Olympus a Ghost of Sparta. Oba díly z PSP teď HD v PS3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na systém PlayStation 3 dorazí dvě klasické hry pro systém PSP, v nichž objevíte temnou Kratovu minulost. Bavte se u nadšeně přijatých her God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta, které byly pro systém PS3 remasterované do dokonale ostrého vysokého rozlišení. Objevte záhadná tajemství, která se skrývají v Kratově minulosti. Zjistěte v řadě, která sklidila řadu ocenění, pravdu o nezodpovězených otázkách. Prožijte ve stereoskopickém 3D, na které budete jen užasle zírat, znovu úžasné bitvy s některými z nejznámějších postav z řeckých mýtů.

Nezastavitelný stroj destrukce se vrací – hra God of War Collection Volume II nabízí lákavé nahlédnutí do ponuré minulosti sparťanského válečníka Krata. Na systému PlayStation 3 nyní čekají premiéru plnou hrůzných scén dva tituly, které původně vyšly na systému PSP – God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta.

Hra Chains of Olympus vás provádí roky Kratovy služby řeckým bohům, kdy se Kratos snaží vykoupit své hříchy z minulosti. Brzy zjistí, že bůh slunce Helios byl zajat, a bůh snů Morpheus tak mohl zakrýt celé Řecko černou mlhou. Musí bojovat s přisluhovači Morphea a brzy zjistí, že je v zajetí spletitého klamu, který musí rozluštit, zatímco trpí viděním své zesnulé dcery Calliope.

Události hry Ghost of Sparta se odehrávají o mnoho let později, kdy se Kratos stane bohem války. Pronásledován přeludy ze své smrtelné minulosti se vydává na misi, která vyústí v jedny z jeho nejstrašlivějších a emocionálně nejdestruktivnějších bitev. A právě zde se odhalí jeho rodinná pouta... a projde zkouškou za hranicemi možností.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Adventury, Akční, Hack & Slash
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: