PSP - Syphon Filter Dark Mirror

Akce Dárek zdarma
599 Kč –30 %
PSP - Syphon Filter Dark Mirror
599 Kč –30 % 419 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Syphon Filter byl od své premiéry na PlayStationu X pro mnohé hráče symbolem taktických akčních her s válečnou tématikou. Bylo proto jen otázkou času, kdy si Gabe Logan, příslušník super tajné vojenské jednotky, řešící nejzávažnější problémy v tichosti a se 100% efektivitou, prostřílí cestu i na hypermoderní přenosnou konzoli PSP. Nyní budete moci zachraňovat svět nejen cestou z práce v MHD, ale i na pláži v Tunisu nebo na chalupě v Ľapatô.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syphon Filter byl od své premiéry na PlayStationu X pro mnohé hráče symbolem taktických akčních her s válečnou tématikou. Bylo proto jen otázkou času, kdy si Gabe Logan, příslušník super tajné vojenské jednotky, řešící nejzávažnější problémy v tichosti a se 100% efektivitou, prostřílí cestu i na hypermoderní přenosnou konzoli PSP. Nyní budete moci zachraňovat svět nejen cestou z práce v MHD, ale i na pláži v Tunisu nebo na chalupě v Ľapatô. Příběh hry vás zavede ke stopám tajné organizace, která se snaží vyrobit novou zbraň hromadného ničení, nazvanou Dark Mirror. Už teď vám musí být jasné, že to bude drsná dovolená. Poteče krev a budou vybuchovat granáty. Ale svět za to přece stojí, ne?

Hlavním mottem této hry je "identifikace, infiltrace a eliminace". Gabe Logan bude mít jako vždy k dispozici nejmodernější arzenál prošpikovaný armádní klasikou, ale i netradičními kousky arzenálu, jako například odstřelovací puškou střílející plynové náboje, nebo vylepšeným zařízením na noční vidění. Ale ani nepřátelé nejsou žádné baletky. Dokáží se efektivně krýt, zpozorují vás při hlučnějším pohybu a jdou tvrdě po vás, i když se snažíte ukrýt. Máte jedinou možnost, být bleskově rychlý a přesný. Gabe Logan je samozřejmě odborník i na boj zblízka, takže si užijete kontaktní boj a boj s nožem. Grafická stránka hry posouvá možnosti PSP zase o kousek dále. Kromě toho hra disponuje i Rag Doll technologií a výbornou umělou inteligencí. A nezapomeňte, před Loganem se neschováte nikde. Nový Syphon Filter si vás najde!

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation Portable
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2006
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Stealth, Střílečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: