Jak spárovat ovladač s konzolí Playstation 3 při prvním použití

Chceš-li spárovat ovladač s konzolí PlayStation 3, postupuj následovně:

  1. Připojení ovladače k PS3: Nejdřív zapni konzoli. Vezmi USB kabel, který máš spolu s ovladačem a připoj jeden konec k ovladači a druhý konec k jednomu z USB portů na konzoli. Pozor! Některé USB porty nefungují pro párování, proto je vhodné ovladač zapojit do pravého USB portu, pokud jich máš na konzoli více.
    1_1
  2. Spárování ovladače: Zmáčkni tlačítko PS (PlayStation) na ovladači. To by mělo ovladač spárovat s tvou konzolí. Pokud páruješ ovladač prvně, může to chvilku trvat.
    2_2
  3. Potvrzení spárování: Jakmile zmáčkneš tlačítko PS, měl bys na obrazovce televize či monitoru vidět, že je ovladač spárovaný a bliká na něm červená LED kontrolka.
    3_1
  4. Odpojení kabelu: Až bude ovladač úspěšně spárovaný, můžeš USB kabel vyndat. Ovladač by teď měl umět komunikovat s konzolí bezdrátově.

Připojení dalších ovladačů: Když chceš připojit víc ovladačů, stačí opakovat tyto kroky pro každý nový ovladač.

Nezapomeň, že ovladače musí být nabité, aby se daly správně spárovat a používat. Když ovladač nekomunikuje, zkus ho znovu nabít nebo použij jiný USB kabel. Ne všechny USB kabely jsou vždy datové a tedy přes ně ne vždy lze párování provést.