PS2 - UEFA Euro 2004

Dárek zdarma
249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

UEFA Euro 2004 je oficiální hrou mistrovství Evropy ve fotbale 2004, které se konalo v Portugalsku. Ve hře najdete tedy jen evropské reprezentační týmy a povětšinou portugalské stadiony, tvůrci z EA dali do hry ale také pár stadionů z Anglie, Itálie a Německa. Novinkou ve hře je předzápasový přehled. V něm dostanete základní informace o protivníkovi, jeho sestavě, taktice a nejlepším hráči. Díky tomu budete moci svůj tým řádně připravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UEFA Euro 2004 je oficiální hrou mistrovství Evropy ve fotbale 2004, které se konalo v Portugalsku. Ve hře najdete tedy jen evropské reprezentační týmy a povětšinou portugalské stadiony, tvůrci z EA dali do hry ale také pár stadionů z Anglie, Itálie a Německa.

Co se týče herních módů, tak ve hře lze nalézt již dobře známý přátelský zápas, nacvičování pokutových kopů, mód tréninku, ve kterém si budete moci trénovat hlavně různé standardní situace, fantasy mód, ve kterém si lze nastavit aktuální výsledek, počet karet a minutu utkání a poté se vrhnout přímo do probíhajícího zápasu a pokusit se zvrátit jeho stav. Posledním a hlavním módem je režim turnaje, ve kterém odehrajete celé Euro včetně kvalifikací a všeho, co k němu patří.

Novinkou ve hře je předzápasový přehled. V něm dostanete základní informace o protivníkovi, jeho sestavě, taktice a nejlepším hráči. Díky tomu budete moci svůj tým řádně připravit. Další novinka spočívá již v samotném hraní na hřišti. Pokud ovládáte hru přes gamepad, tak již můžete ovládat dva hráče současně a s tím druhým si naběhnout do volných prostor. Hra vybírá tři fotbalisty, kteří jsou potenciálně nejlepší pro příjem přihrávky, většinou se jedná o jednoho nejbližšího hráče vzadu a o dva vepředu na křídlech.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2004
Vydavatel: Electronic Arts
Žánr: Sportovní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: