PS3 - Alpha Protocol The Espionage RPG

Dárek zdarma
349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Moderní špionážní RPG Thorton - Michael Thorton. Čerstvý absolvent špionážní školy CIA se pouští do akce. Nad východní Evropou je sestřeleno dopravní letadlo a jsi to právě ty - tedy Michael Thorton, kdo musí vypátrat viníky. Že to nebude nic snadného je zřejmé již z útoku provedeném nejmodernější americkou protivzdušnou raketou, která se nějak dostala do nepovolaných rukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavním hrdinou titulu Alpha Protocol je špión Michael Thorton.
Oficiální tisková zpráva hovoří následovně: Jedná se o akční RPG s důrazem na využití všech dostupných moderních technologií. Budeš se cítit jako James Bond, Jack Bauer a Jason Bourne v jednom. Zhosti se role agenta-zelenáče a vytrénuj si z něj elitního zabijáka.
I přesto, že má Obsidian dostatek vlastních zkušeností jak z kotorů, tak z Neverwinter Nights, hra je inspirována převážně kouskem konkurečních BioWare - Mass Effectem a to jak v bojové, tak v dialogové části. Navíc se ale budeš moci i zamilovat a ztratit svou femme fatale. Podobný typ her je na trhu stále nedostatek a studio Obsidian má dostatečný kredit na to, aby dovedlo projekt do zdárného konce.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2010
Vydavatel: Sega
Žánr: Akční, RPG
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: