PS1 - Team Buddies

Dárek zdarma
6 549 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Team Buddies jsou těžce vyzbrojeni a připraveni k boji prostřednictvím více než 60 misí v osmi místech v Buddielandu, včetně Central Parku, Loon-A Moon, Rubber Jungle, Ori-Mental Peaks, Chilling Fields, Droopy Wood, Dirtbox Desert a Insane Plains. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Team Buddies jsou těžce vyzbrojeni a připraveni k boji prostřednictvím více než 60 misí v osmi místech v Buddielandu, včetně Central Parku, Loon-A Moon, Rubber Jungle, Ori-Mental Peaks, Chilling Fields, Droopy Wood, Dirtbox Desert a Insane Plains. Světy se odemykají postupně po úspěšném provedení úkolů specifických pro každou misi. V závislosti na misi a světě je k dispozici sedm typů kamarádů: Regular, Commando, Medic, Super Buddie, Karate, Stealth a Cyborg, každý s jedinečnými schopnostmi a bojovými dovednostmi.

Zbraně a typy kamarádů jsou uloženy v bednách, které spadnou z nebe, a strategie zahrnují skládání beden do čtvercové mřížky, aby se dosáhlo specifických efektů. Členové týmu kopou krabice, aby odhalili obsah, a kombinace jsou klíčem k objevování nových a silnějších zbraní nebo kamarádů. Kromě normálních beden jsou k dispozici také mega-bedny, které obsahují speciální zbraně nebo létající vozidla, která se běžně nedají postavit, a super-bedny vylepšující zbraně. Mezi zbraně patří brokovnice, bazuka, uzi, granáty a plamenomety a vozidla zahrnují tanky nebo letadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 1
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2000
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Akční, Strategie, Střílečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: