PS2 - Conflict Desert Storm II

Akce Dárek zdarma
299 Kč –20 %
PS2 - Conflict Desert Storm II
299 Kč –20 % 239 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Druhé pokračování taktické akce čtyřčlenného elitního týmu Alpha-Two. Ovládáte jednoho vybraného vojáka ve first nebo third person pohledu a zbytku týmu pak zadáváte jednotlivé povely. Kdykoliv v průběhu mise lze samozřejmě libovolně přepínat mezi jednotlivými členy skupiny. Srovnáme-li s předchozím dílem, až na kosmetické úpravy hra nabízí v podstatě to samé co první díl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Conflict: Desert Storm II je druhé pokračování arkádové taktické akce čtyřčlenného elitního týmu Alpha-Two. Rok 1991, válka v Perském zálivu je v plném proudu a vy se ocitáte se svojí jednotkou 300km za nepřátelskými liniemi. Vaše mise spočívá v neutralizaci hrozby použití chemických zbraní, likvidaci raket Scud a eliminaci elitních Republikánských gard.

Celá kampaň má deset misí, které jsou obtížnější než v prvním díle a jsou zaměřeny na primární cíl. Pokud přetrpíte nehostinné prostředí, dlouhé pronásledování a těžké dělostřelecké bombardování, připojíte se ke spojeneckým jednotkám a budete pomáhat dobýt Kuwait city. Kdykoliv v průběhu mise lze samozřejmě libovolně přepínat mezi jednotlivými členy čtyřčlenné skupiny. Srovnáme-li hru s předchozím dílem, až na kosmetické úpravy hra nabízí v podstatě podobný díl zábavy v lepší grafice.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2003
Vydavatel: SCi Games
Žánr: Střílečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: