PS2 - Hitman Contracts

Akce Dárek zdarma
349 Kč –30 %
PS2 - Hitman Contracts
349 Kč –30 % 244 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Když zabíjíš pro peníze, žádná pravidla nejsou. Hitman: Contracts tě opět uvede do světa a mysli Agenta 47. Svět hříchu, chamtivosti a zločinu tě očekává. Očekávají tě i protivníci a práce, na jejímž konci budeš neúprosným a smrtonosně efektivním zabijákem. Chápej, jen jedno je důležité, cíl. Zabíjet může kdokoliv, ale dokáže to tak bezchybně?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když zabíjíš pro peníze, žádná pravidla nejsou. Stealth akce Hitman: Contracts s nájemným zabijákem v černých rukavicích v hlavní roli tě opět uvede do světa a mysli Agenta 47. Hitman vás opět donutí naplánovat si svoje akce a perfektně je provést tak, abyste nebyli odhaleni a splnili svůj úkol. Oproti druhému dílu máte nyní ještě více možností, jak se dostat tam, kam potřebujete. K dispozici je navíc větší a různorodější arsenál zbraní.

Třetí díl nabízí mnohem více akce na úkor stealth pasáží. Můžete se těšit na zbrusu nové zpracování boje tváří v tvář. Hra tentokrát začíná v Paříži, kde se Agent 47 probudí zraněný, zmatený a hlavně uvržen do velmi nepříjemné situace. Vylíže se z ní? To už záleží jenom na vašich schopnostech...

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2004
Vydavatel: Eidos Interactive
Žánr: Stealth
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: