PS2 - The Getaway

Akce Dárek zdarma
399 Kč –10 %
PS2 - The Getaway
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
Možnosti doručení

The Getaway je gangsterská akce ve stylu série GTA. V městské části Covent Garden je osm hodin ráno. Na ulici je zastřelena žena. V dálce křičí dítě a s kvílením pneumatik mizí automobil v dálce. Jedná se o zločin, který v Londýně rozpoutá sérii neuvěřitelných událostí, do nichž jsou zapleteny nejznámější londýnské gangy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Getaway je gangsterská akce ve stylu série GTA. V městské části Covent Garden je osm hodin ráno. Na ulici je zastřelena žena. V dálce křičí dítě a s kvílením pneumatik mizí automobil v dálce. Jedná se o zločin, který v Londýně rozpoutá sérii neuvěřitelných událostí, do nichž jsou zapleteny nejznámější londýnské gangy. Mark Hammond má být brzy zatažen do života, o kterém přísahal, že ho jednou provždy opustil. DC Frank Carter je zastižen na špatné straně londýnského podsvětí. Dva muži na opačných stranách zákona se zoufale snaží očistit svá jména a pomstít se. Oba mají stejný cíl - svrhnout bosse londýnského zločinu - legendárního Charlie Jolsona.

Budete se pohybovat na velké ploše přibližně o 40 km čtverečních v Londýně. Hráč má šanci si vybrat, zda bude hrát na straně poldů nebo na straně opačné. K dispozici jsou všechna možná auta, zajímavostí je, že řízení je tak jak je v Anglii zvykem - na druhé straně. Pravidla silničního provozu zde opravdu roli nehrají.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2002
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Adventury, Akční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: