PS2 - Way of The Samurai

Dárek zdarma
1 399 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Příběh Cesty samuraje se odehrává v roce 1878, po pádu šóguna Tokugawa a začátku období Meiji, během povstání Satsuma, kdy jsou samurajové, kteří byli kdysi na vrcholu japonské společnosti, všichni mimo zákon. Vžij se do role putujícího rōnina jménem Kenji, který se dostane do smyšlené základny zvané Rokkotsu Pass. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pass Rokkotsu je řídce osídlená vesnice, jejíž hlavní atrakcí je železniční přejezd, malá restaurace a slévárna železa. Nad kontrolu průchodu stojí tři samostatné frakce, každá s vlastní agendou. První z nich je nová centralizovaná vláda, jejíž armáda prošla zemí a zajišťovala moc místních válečníků. Vládní armáda je dobře financovaná a vybavena moderními zbraněmi, včetně střelných zbraní a děl, což z nich činí impozantní protivníky pro bývalé samurajské pány.

Druhou frakcí je rodina Kurou, která se dříve držela v průchodu Rokkotsu a nadále uplatňuje svůj vliv na lidi vydíráním a zastrašováním. Rodina vedená Tesshin Kurou čelí pokusu vlády převzít kontrolu nad průsmykem, samuraj však nemůže konkurovat moderní armádě. Ve snaze zajistit finanční prostředky má Kurou v úmyslu prodat slévárnu železa vládě.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 2
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2002
Vydavatel: Eidos Interactive
Žánr: Adventury, Akční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: