PS3 - SingStar Ultimate Party, česky

Akce Česky Dárek zdarma
799 Kč –30 %
PS3 - SingStar Ultimate Party, česky
799 Kč –30 % 559 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Díky bezplatné mobilní aplikaci SingStar® budete mít kdykoliv po ruce mikrofon pro případ, že si zatoužíte zazpívat. Aplikace Vám také umožní namíchat si vlastní seznam skladeb a naskládat si do něj všechny nejnovější hity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hudební výchova většinou nepatří mezí oblíbené části školní výuky, ale po zahrání Singstar Ultimate Party v sobě třeba objevíte skryté vlohy. Jedná se totiž o velice zábavný simulátor karaoke, kde místo klasického mikrofonu používáte chytrý telefon a v něm nainstalovanou aplikaci. Takto originálně pojaté ovládání hry si prostě musíte zkusit.

Stačí vybrat některý z mnoha nachystaných songů a okamžitě se pustíte do co nejlepšího výsledku. Hra totiž hodnotí přesnost trefování do textu i rytmu, ale také výšky a hlasitost jednotlivých pasáží. V základní verzi se nachází hned 30 písniček od těch největších hitmakerů a mnoho dalších se nachází v online obchodě. Bezbřehou zábavu jistě vyvolá i soutěžní duet s přivolaným kamarádem. Samozřejmostí je plná integrace sdílení na sociální sítě, takže se svým legendárním projevem zapíšete do širokého povědomí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Přebal: Čeština
Titulky: Angličtina
Dabing: Angličtina
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Žánr: Hudební, Party
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: