PS3 - BioShock

Dárek zdarma
399 Kč
Ohledně termínu dostupnosti nás prosím kontaktuj
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BioShock vytváří živý, unikátní a nepředvídatelný zážitek. Potom, co vaše letadlo spadne do nedostupných ledových vod, objevíte vrak zrezivělého batyskafu a v něm sestoupíte do podmořského města Rapture, které bylo vytvořeno pro idealistickou společnost vybraných vědců, umělců a továrníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V šedesátých letech minulého století skupina elitních vědců společně s předními umělci, filozofy a sportovci vybudovali tajné podmořské město - takzvaný Rapture. Tam chtěli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem komunity bylo soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám, které jsou na povrchu.

Tam, hluboko na dně oceánu, začnou provádět genetické experimenty, aby vylepšili a prodloužili délku života. Revolučním objevem, původem z vodních živočichů, se stane ADAM - zázračný všelék na jakékoli nemoci a ideální nástroj k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností, který v Rapturu jednoznačně zastíní peníze či jídlo. Vymkne se to však kontrole a utopistická společnost nabere velice rychlý a sebezničující směr.

Dostáváme se do role pasažéra havarovaného letadla, který se náhodou dostane k majáku uprostřed širé vodní plochy. Tam nalezne batysféru a spustí se do hlubin, kde najde Rapture. Ten už je však ve strašném stavu. Dozněla genetická občanská válka, nebo stále zuří, ale to už nikdo neví. Velkolepý plán se přerodil v noční můru a po komplexu pobíhají mutanti a jinak mentálně pokřivená stvoření. ADAM se stal takříkajíc drogou a nutí bytosti páchat různá zvěrstva. Tolik k utopii a hurá do světa chaosu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2007
Vydavatel: 2K Games
Žánr: Horror, Střílečky, Survival
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: