PS3 - The Orange Box

Akce Dárek zdarma
1 149 Kč –30 %
PS3 - The Orange Box
1 149 Kč –30 % 804 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hra pro PlayStation 3. Balení obsahuje základní hru Half-Life 2 s datadisky Half-Life 2: Episode One a Half-Life 2: Episode 2, nezávislým projektem jménem Portal a s multiplayerovou záležitostí Team fortress 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra pro PlayStation 3. Balení obsahuje základní hru Half-Life 2 s datadisky Half-Life 2: Episode One a Half-Life 2: Episode 2, nezávislým projektem jménem Portal a s multiplayerovou záležitostí Team fortress 2.

HALF-LIFE 2
Gordon Freeman se domníval, že po katastrofě v Black Mesa se jeho život vrátí do víceméně poklidných kolejí. Zdá se ale, že historie se opakuje a jemu nezbývá než opět vyprášiť vetřelcům kožich. Pokud jste o Half Life ještě neslyšeli (nepravděpodobné), jde o vynikající akční hru se strhujícím příběhem. K její vysoké oblibě přispívají také podporované modifikace, z nich nejznámější je Counter Strike, který je celosvětově nahranejšou hrou na Internetu. V dalším pokračovaní Half Life na Vás čeká odhalování neméně zajímavého příběhu, výrazně vylepšený grafický vzhled, značně vylepšený engine, nové zbraně a hlavně spousta zábavy.

HALF-LIFE 2: EPISODE ONE
Nová singleplayerová epizoda navazující bezprostředně na události původní hry, ani multiplayerový deathmatch mód ale nepřichází zkrátka. Celý děj se odehrávat v City 17 a důležitou roli v něm hraje Alex (častá společnice Freemana z původní hry). Vedle ní se v datadisku setkáte v jisté podobě se staršími hrdiny. Ti si mezitím prošli určitými zkušenostmi, což se projeví na hře samotné. Samozřejmě se dočkáte i odpovědi na několika starých otázek, ale rozhodně se připravte i na nové

HALF-LIFE 2: EPISODE TWO
Half-Life 2: Episode Two je druhým datadiskem v trilogii Half-Life 2. Jak dr. Gordona Freemana Vás naposledy viděli jako opouštíte City 17 s Alex Vance. V Episode Two musíte bojovat a předběhnout Combine forces a přinést důležité informace odcizené z Citadely skupině přátelských vědců kladoucích odpor. Episode Two také přidává do Half-Life 2 unikátní zbraně, vozidlo a nové kreatury.

PORTAL
Samostatná hra ze světa Half-Life 2 točící se kolem umísťování portálů využitelných při řešení logických problémů. Hlavní hrdina je vybaven speciální zbraní, jejichž výstřel na stěnu nebo na podlahu otevře portál. Díky nim se budete moci pustit do řešení logických hádanek nebo do přemísťování předmětů. Portal je označován jako průkopnický typ singleplayerové akční hry, která přepisuje pravidla, jakými hráč přistupuje a manipuluje s prostředím - asi tak, jako gravitační zbraň v HL2 přetvořila způsob, jakým hráči působili na objekty v hře.

TEAM FORTRESS 2
Je novou, graficky vylepšenou, verzí legendárního titulu, který udal směr týmově orientovaným multiplayerovým akcím. Hra se výrazně liší od realistických Counter-Strike či Day od Defeat především díky komiksového nádechu na způsob špionážních filmů z 60.let .

Doplňkové parametry

Kategorie: PlayStation 3
Stav: Použité
Jazyk: Angličtina
Rok vydání: 2007
Vydavatel: Valve
Žánr: Adventury, Akční, FPS, Logické
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: